Ahoj, já jsem Tony!
Předsvatební schůzku považuji za nedílnou součást celé spolupráce. Při osobním setkání si vyměníme vzájemná očekávání, sladíme konkrétní představy o celém průběhu focení a já zodpovím případné dotazy. Zároveň zjistíme to nejdůležitější – jestli si sedneme i lidsky. Na výsledné fotografii to totiž bude velmi znát 🙂
Detail červeného saka s kapesníkem a dřevěným srdíčkem
Místo činu
Aby fotografie byly co nejlepší, musím nejdříve vidět místa, kde bude probíhat obřad a hostina. Hmatatelnější představa o tom, jaké je tam světlo, kde se budu moci pohybovat a další aspekty daného místa mi umožní naplno využít kreativní potenciál takových prostor.
ANO!
Přichází velký den, poslední přípravy začínají – a já už jsem u toho! Přijel jsem s předstihem o den dříve a již dokumentuji každý detail. Přípravy nevěsty i ženicha s sebou často přináší první velké emoce, které nesmí chybět v žádné fotografické sbírce.
Samotný obřad zachycuji v jeho celku i drobnostech. Všezahrnující záběr dojatých svatebčanů v slavnostních prostorách, detail prvního polibku i výměny prstýnků novomanželů, roztomilé počínání malých družiček. Samozřejmostí jsou následné fotografie skupinek a svatebního programu. Ve volných chvílích koluji mezi hosty a číhám na spontánní veselé okamžiky, koření každé svatby.
Pokud si to budete přát, zůstanu až do pozdních večerních hodin, abych zvěčnil veselku se vším všudy – ne všichni si ji totiž budou pamatovat celou 🙂
Věčné vzpomínky
První upravené snímky zasílám již druhý den po obřadu tak, abyste se s nimi mohli pochlubit vašim blízkým. Každou fotografii upravuji zvlášť a u těch nejpovedenějších provádím i základní retuše. Finální  snímky předávám do tří týdnů buď přes mé sdílené cloudové uložiště, nebo na flash disku. Součástí každého balíčku jsou i tištěné fotografie na prémiovém papíru ve formátu A4.
Fantazii se ale meze nekladou. Toužíte po velkoformátovém fotoobrazu? Knize těch nejlepších momentů? Na dalších nadstandartních službách se můžeme domluvit.
Chcete vědět více? Mrkněte na mé portfolio svatebních fotografií, album z jedné konkrétní svatby, případně na reference od spokojených zákazníků.

Budu se na Vás těšit!